PwP Zamanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PwP Zamanı

Pwp serverımızma Gm olmak istiyorsanız anlamlı ne kadar konu açarsanız gm olma sansınız artar

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çeto ve Mura NT planları yaparken

YazarMesaj
VoDoLaR
Yeni Başlayanlar
Yeni Başlayanlar

Çeto ve Mura NT planları yaparken Empty
MesajKonu: Çeto ve Mura NT planları yaparken   Çeto ve Mura NT planları yaparken Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 1:38 pm

çeto :Bşkanım işte human townun haritası

muro : hayrola çeto

Ç : başkanım np 2 türlü kasılır 1.si buffer olcan buff ver otur 2.si NT

M : kes lan ! nie np yı bowlda değilde ntde kasıoz çeto taktik stratejik çözümlemenı yap bakalım

Ç: Başkanım bowl human priest ler tarafından debuff malice yiyip kayıp verme ihtimalimiz war fakat bu humanların town çok zayıf burada kendılerini çapraz meteorlara aldığımz taktirde ii np kascağımıza inanıyorum

M :bende sana inanıyımmı çeto bilmiorum

Ç : hayrola bşkanım clan bşkanı bnle ilgili bişemi dedi

M : dedi çeto çetını anası maradonda doğurdu ezik gldi ezik gidicek. olum başkan senle ilgili nie bişe desin sen asistmisn ?

Ç : öle diyosun öledir başkanım

M : npyı kasabilriz çeto priestleri ve mageleri hazırla

Ç : başkanım bu ntden sonra kral üstten adımızı yazarmı ?

M : hayrola çeto

Ç : başkanım yıllar oldu anama pm atmayalı :S

M : o zmn söle anan kral olsun çeto o eziklerin katılğı küçük eslant özentisi karuslarla oy versin
OLUM NT YAPTI ! AKIBETINI MERAK EDIORUM OLUM SANA SESLENIORUM ÇETOOO 30 TAŞ BULDUM GELİOM ÇETOM KURBAN OLAYIM CONFİRME BASMA DİLİLİLİLİLİLİ

Ç : aynen böle yapardı başkanım yemın edıorum çok duygulandım

M : nalet olsun bnm içimdeki insan sevgisine senın içindeki ana sevgısıne.Dual MAGE çocuğu yuru git çık lan czden ...

Çeto ve Mura NT planları yaparken
1 sayfadaki 1 sayfası