PwP Zamanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PwP Zamanı

Pwp serverımızma Gm olmak istiyorsanız anlamlı ne kadar konu açarsanız gm olma sansınız artar

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

30,000 Karusla Nasil Birlikte Oldum

YazarMesaj
VoDoLaR
Yeni Başlayanlar
Yeni Başlayanlar

30,000 Karusla Nasil Birlikte Oldum Empty
MesajKonu: 30,000 Karusla Nasil Birlikte Oldum   30,000 Karusla Nasil Birlikte Oldum Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 1:41 pm

30.000 Karusla Nasıl Birlikte OlduM! Yaz arkadaşım anlatıyorum...

Hergün Oyuna Girmeden önce Adamlara Edeceğim küfürleri Bi kağıda Yazarım Sonra oyuna girer ama o küfürleri Okur Duygulanır 2 kere Aposta yatarım...

Her Ay 70 lvl bir char kasar 70 FT sine girer Gem düşürürüm sonra o gemleri Kırdırıp Çıkan itemleri yakarım GM ye küfür edip Oyundan çıkarım...

Hergün Mutlaka 4 saat Cz ye giderim ama Np kasmam. Gider Full Asas Party kurar Nova town Basmaya çıkarız. Efendi Gibi Yatar Partye Küfür Eder çıkarım...

Maradonda Party kurar Sonra Ts ile Troll şekline girip tüm partyi Wormlara Tplerim Partyden Küfürümü Yer Efendi gibi çıkar 5dk Oyuna Girmem

Her Dark Lunara Mutlaka Katılırım... Çoğunda Basarız Ama Bastık Mı Herkes Np Kasarken Ben Human Aposta Kendimi Kasarım...!!!

Gavoltlara Koxpa Bırakıp Tatile Çıkarım. 1 ay Sonra Gelip Yürüyerek twna Giderim Soonra Bütün Gavolt itemlerini Gördüğüm ilk Eziğe verir sonra pişman olur Bi güzel Küfür edip efendi gibi oyundan çıkarım

HerSabah Sabahın Köründe Uskoya Girmek İçin Kalkarım Girerim tekrar Yatarım...Öğlen Kalkar Chardan Çıkarım Sonra Tekrar Oyuna Girmek için Uğraşırım...

Hergece Borderı beklerim Bordere Kayıt Olurum 10 Sn Kala Fişi Çeker Uyurum...2 Saat Sonra Kalkar Borderı Kaçırdım Diye Üzülürüm

Pazar günleri mutlaka arenaları gezer adamlar vs yaparken analarına avaratlarına bacılarına küfür ederim . Güzelce bi sopamı yerim.Efendi gibi çıkar giderim.

3 Ayda bir shout tan kendi hakkımda küfürlü yazılar yazarım sonra okur sinirlenirim kendimi Gm ye şikayet ederim

Hergün Mutlaka Kraldan Para isterim Pmlere Cvp vermezse charı yatırarak 5 lvl düşerim...

30,000 Karusla Nasil Birlikte Oldum
1 sayfadaki 1 sayfası