PwP Zamanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PwP Zamanı

Pwp serverımızma Gm olmak istiyorsanız anlamlı ne kadar konu açarsanız gm olma sansınız artar

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MaNiaCx Edana LwL 80 Röportaj...

YazarMesaj
VoDoLaR
Yeni Başlayanlar
Yeni Başlayanlar

MaNiaCx Edana LwL 80 Röportaj... Empty
MesajKonu: MaNiaCx Edana LwL 80 Röportaj...   MaNiaCx Edana LwL 80 Röportaj... Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 2:06 pm

vipercry2662
Selam merhaba
MaNiaCx
a.selam merhaba
vipercry2662
Öncelikle Röportaj yapmayı kabul ettiğin için Knightonlineforum.com olarak teşekkür ederiz
vipercry2662
Bize biraz kendinden Bahsedermisin ?
MaNiaCx
tabi , adım Tolga , eskişehirde oturuyorum , 3.5 4 senedir Ko oynuyorum , Lise 3 Öğrencisiyim.
vipercry2662
Knight Online oyununa nasıl başladınız ?
MaNiaCx
bundan 4 sene önce cafe sahibi cafeye yüklemişti , ilk olarak dies serverında başladım orada pek bişey yapamadım daha sonra cyper bölümüne başlamıştım ViperCry charı ile biraz ün yaptım sonra bazı nedenler dolayısı ile oyunu bıraktım. biraz ara verdikten sonra edanada başladım fakat burdada item konusu sorun olmadı 2 ortaktık o lvl kasardı ben item yapardım. ve sonunda charımız hack yedi
vipercry2662
Peki Maniacx e ne zaman başladınız ?
MaNiaCx
Aslında bu char bi arkadaşımın charı idi oda bıraktı biraz ara verdi tekrar oynaya karar verdik geri aldık charı , aldığızda 72%40 dı char 2.5 ay içinde 80 yapabildik
vipercry2662
hmm.. Neden Edana ? Neden başka bir server değil ? Başka bir serverdede char alabilirdiniz ..
MaNiaCx
çünkü edanada az çok ortamımız vardı bizi tanıyolardı bizde tanıyoduk bunun için orctu char aldığımızda ertesi gün human yaptık
vipercry2662
Peki Clan Olarak Dinar'ı Seçme Sebebin nedir ?
MaNiaCx
BloodThirsty bozulduktan sonra GUNES'le tanıştım bazı sorunlar çıktı ve daha sonra bir savaşta Ahmet ( Bortcine ) Clana çağırması üzere Dinar ailesi ile tanıştık.
vipercry2662
Peki Bize Charın Hakkında Bilgi Verirmisin ?
MaNiaCx
hangi konuda bilgi ?
vipercry2662
İtemlerin Np'n vs ...
MaNiaCx
itemlarım pek fazla bişey yok sadece lvl kasmaya odaklandığımız için , şuan için dual +1 roc , dual +1 p.e , iron set , +8 Chitin set ve +8 hell breaker , np konusuda şuan için 50 k var clanlara bağışlıya bağışlıya 500 k civarında np gitti son olarakta Dinara bağışladım.
vipercry2662
Peki Knight Online'nin Bu Dönemlerinde Sevdiğin ve Sevmediğin yanları neler ?
MaNiaCx
tadında bırakıldığın oynananabilicek güzel oyunlar arasında , grafikleri , sürükleyicisi olsun gayet güzel bir oyun. sevmediğim yanı pek yok bazı insanlarda bağımlılık yaptığı için pek çok arkadaşımı kaybettim bunun için biraz üzgünüm o kadar.
vipercry2662
Röportajımızı Kabul ettiğin ve bizi bilgilendirdiğin için tekrar teşekkür ederiz Son olarak Knightonlineforum.com Hakkındaki Düşüncelerinizi alabilirmiyiz ?
MaNiaCx
2006 dan beri takılırım , güzel seviyeli eğlenceli bir forumdur , hep böyle devam edicektir umuruyorum , Eski Nick ViperCry şuanda geyiğine AmelePower ile takılıyorum.
vipercry2662
Teşekkür Ederiz.. Charınızla İlerideki Dönemlerde Başarılar Daha Daha iyilerini görmek isteriz
MaNiaCx
Ben teşekkür ederim

MaNiaCx Edana LwL 80 Röportaj...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-