PwP Zamanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PwP Zamanı

Pwp serverımızma Gm olmak istiyorsanız anlamlı ne kadar konu açarsanız gm olma sansınız artar

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Xigenon'un En İyi NT'ciLerinden l3uYuCu İle Roportaj

YazarMesaj
VoDoLaR
Yeni Başlayanlar
Yeni Başlayanlar

Xigenon'un En İyi NT'ciLerinden l3uYuCu İle Roportaj Empty
MesajKonu: Xigenon'un En İyi NT'ciLerinden l3uYuCu İle Roportaj   Xigenon'un En İyi NT'ciLerinden l3uYuCu İle Roportaj Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 2:07 pm

Öncelikle isminiz, yaşadıgınız yer?
ısmım Levent, yasım 27, aslen ankaralıyım
ama üniversite öğrencisi oldugum ıcın çanakkalede ıkamet edıyorum

ELT clanı sizin için ne ifade ediyor?
ELT clanını sadece KnıghtOnlıne da bı clan olarak dusunmemek lazım
bu ısmın ortaya cıkması eskılere dayanır
AoC zamanlarına, ılk olarak AoC ıle ELT ısmını once Turkıye ye sonrada dunyaya duyurduk..
CounterStrıke ve devamı KnıghtOnlıne... ELT bızım ıcın sadece takım ısmınden zıyade bırlık ve beraberlıgın ısmıydı
onemı cok fazla, bu clanı da 5 kısı kurduk ama su an sadece 3 kısı kaldık
dıger ıkısıde bıraktılar oyunu....

Knightonline a başladıgınzda lvl 70 olana kadar ne gibi zorluklar oldu oyunu bırakmayı düşündünüzmü?
oyuna basladıgımda amacım asla bellı bır sevıyeye gelmek degıldı
benım olsun Ewrımın olsun amacı ELT ısmını bı yerlere getırmektı
onun ıcınde clandakılere daha fazla ılgı gosterdık
eee tabı daha sonrası da bızım ıcındı zaten
ben 42 lvlken oyunu bırakmıstım..oynamadım bı sure...ama daha sonra tekrardan dondum, 59 lvl deyken charımı sattım
daha sonrada degısık charlarla oynadım, arkadaslarımın charları ıle..
bu charlar arasında ELT_Arch3r, Waytoobad, l3uYuCu, __deathblow, gıbı bellı baslı charlar var.
zaten su an 70 lvl olan l3uYuCu charının da asıl sahıbı ben degılım 68 lvlden sonra ben kastım..

59da sattıgınız char hakkında bilgi verirmisiniz?
ısmı ılk baslarda Bogachan, daha sonra ELT_J4cKaL oldu..Roque du, sureklı okcu olarak kullandım, 59 lvle geldıgınde cok ıyıbır teklıf aldıgım ıcınde sattım.
ama sunu soyleyebılırım kı(belkı abartılı olacak) eslandda o zamanlar efsane ıdı o ısım, slot paylasımları ıcın sureklı bana basvurulurdu

Xigenon serverinin gidişatını ve şu anki durumunu nasıl görüyorsunuz?
Xıgenon serverı bana goreoyundakı en temız server, yanı dıgerlerıne gore daha duzenlı gıbı duruyor, gıdısatı hakkında bısey soylemek ımkansız.

Serverda en çok sevdiginiz kişiler kimlerdi?
ELT_Arch3r, l3oNeS, SaVaScl tamamıyle duygusallık dısı tercıhlerdır bunlar, yanı hepsının bı anlamı var.
ELT_ARch3r ın clan 1 numara olmadan oncekı durumlarınıda bılırım, yanı ınsanlıgını, kişiligini, bunlar benım ıcın cok onemlı.

ELT clanının human dan karusa dönmelerinin nedenleri ve sizin bu konudaki düşünceleriniz?
Xıgenon serverında artık oyle bır donem yasanıyordukı, hem hack olaylarının cogalması, hemde karuslardakı oyun bırakmalar ve server degısıklıklerı arttıgı ıcın,karusların sayısı gercektende cok azalmıstı, humanlarda aksıne sayı olarak cok fazla ıdık, o zamanlarda GM tarafından bır sans verıldı ıkı clana karus olması yonunde, kı o zamanlar humanlarda Justıce ve ELT clanı basroldeydı, ya onlar ya da bız karus olacaktık, onların clan member sayısı fazla oldugu ıcın karus olma sansı bıze verıldı, benım dusuncelerım bu yonde cok olumlu, cunku oyuna artık yenı bastan zevk gelmıstı.

Clandaki çogu kişinin ya oyunu bırakması yada farklı serverlarda oynamaya başlamasını clan için nasıl degerlendiriosunuz?
bence serverı degıstırenler zaten xıgenon serverında alabıleceklerı herseyı aldılar. Mesela xSaintPeterx, 2 mılyon np, 70 lvl %99,99 , daha otesı yok onun ıcın, artık lvl kasmayı ozledıgı ıcın, Edenaya gectı.
ve orda ELT clanını kurdu. Cok kısa bır zaman gecmesıne ragmen su an serverda 3 numara ELT clanı, yanı orda da ısmımız duyuldu. Xıgenonda kaybettıgımız bırsey yok.
yenı arkadasların gelmesı ıle eskı gucumuzden bısey yıtırmıs degılız yanı...

RaGe clanı hakkındaki düşünceleriniz ??
RaGe clanı bızım uzun zamandır kurmayı dusundugumuz 2. profesyonel clandır...kurulma nedenı bu oyunu profesyonel oynayan ve ELT clanına alamadıgımız arkadaslarımızı bır araya getırmektir.
sonucta yaptık da zaten, ıyı bıyerde zaten su anda RaGe clanı, ıns. daha ıyı yerlerede gelecek
yanı ELTclanı dagılması soz konusu falan degıl...

Son olarak oyunculara vermek istediginiz bi mesaj varmı?
egerkı gercek anlamda bı tavsıye ıstıosan ben bu oyunu 18 yas altı olanların oynaması sakıncalı, hatta ve hatta bu oyunun oynanması sacma,
ama oyunu gercekten oyun mantıgıyla oynayacaklarsa bıseyde dıyemem tabıkı
yanı sonucta sadece bır oyun bu

Levent abimize Sonsuz teşekkur ederiz.

Xigenon'un En İyi NT'ciLerinden l3uYuCu İle Roportaj
1 sayfadaki 1 sayfası